Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
afra wang Ms. afra wang
Cfare mund te bej per ju?
Kontakto Furnizuesin

Consinee

CONTACT US

Trade begins with communication.

Produktet e nxehta
Product Center
 • klasik klasik 2 / 26Nm 100% fije lesh kashmiri për thurje
  klasik klasik 2 / 26Nm 100% fije lesh kashmiri për thurje
 • Shitja e fijeve të përzier me lesh kashmiri të mëndafsit konservues
  Shitja e fijeve të përzier me lesh kashmiri të mëndafsit konservues
 • Topline krehur 80% najlon kashmiri të ndjerë fije të zbukuruar
  Topline krehur 80% najlon kashmiri të ndjerë fije të zbukuruar
 • Top linjë fije lesh kashmiri të pastër
  Top linjë fije lesh kashmiri të pastër
 • Fëmija më i mirë alpaca Royal për fëmijë në kon
  Fëmija më i mirë alpaca Royal për fëmijë në kon
 • Topline thurje fije alpaca nga Peru
  Topline thurje fije alpaca nga Peru
 • Shitje me shumicë e fijeve elastike të fëmijëve me mëlçinë
  Shitje me shumicë e fijeve elastike të fëmijëve me mëlçinë
 • Fije e gjelbër prej leshi merino ekstrrafik i lartë për thurje
  Fije e gjelbër prej leshi merino ekstrrafik i lartë për thurje
 • 2 fije të përziera leshi prej leshi mëndafshi
  2 fije të përziera leshi prej leshi mëndafshi
 • 35% fije mëndafshi 65% fijet e përziera me fëmijë
  35% fije mëndafshi 65% fijet e përziera me fëmijë

ABOUT US

Consinee Group u themelua në korrik 2000, e cila është një kompani grupi që integron projektimin, zhvillimin, prodhimin, logjistikën, importin dhe eksportin e ngjyrosjes, pëlhurave të leshta, pëlhurave të përkeqësuara, pëlhurave gjysmë të përkeqësuara, fijeve të reja dhe materialeve polimer (fije speciale). Kompania siguron më shumë se 3.500 tonë fije në tregun e specializuar të nivelit të lartë Kompania siguron më shumë se 3.500 ton fije në tregun e specializuar të nivelit të lartë çdo vit, ku sasia e fijeve natyrore të kashmirit tejkalon 1500 tonë, duke llogaritur më shumë se 10 % e prodhimit të lesh kashmiri në botë, i cili ka vendosur pozicionin e kompanisë si ndërmarrja më e madhe e Kinës në fushën e eksporteve të fijeve prej lesh kashmiri.
 • 24
  24 H Online Service No Time Difference.
 • 1999
  It is a Chinese brand established in 1999.
 • 500
  Our Factory Have More Than 500 Employees.
 • 50000
  More Than 50000 Square Meters Technical R&D Building.
Lista e produkteve të përafërta

shtëpi

Phone

Rreth nesh

hetim